Hotel Mateus

Główne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Dostęp dla wózka inwalidzkiego

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Hotel Mateus Fátima leży 3 km od prawdziwego raju Grutas da Moeda, oraz oferuje wspólny salonik. Ten hotel oferuje zarówno Wi-Fi we wszystkich pokojach, jak i parking na terenie.

    Bazylika Matki Boskiej Różańcowej w Fatimie jest niedaleko od hotelu, natomiast Basílica de Nossa Senhora do Rosário de Fátima jest w odległości 14-minutowego spaceru stąd. Goście mogą zwiedzić takie miejsca kultu jak Bazylika Trójcy Przenajświętszej w Fatimie, znajdujące się zaledwie 1 km od Mateus w Fatimie. Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej leży w odległości 20-minutowego spaceru stąd.

    Ten obiekt noclegowy zaprasza gości do 18 pokojów wyposażonych w klimatyzację oraz telewizję wielokanałową. Pokoje mają bidet, oddzielną toaletę i prysznic w każdej łazience. Prywatne łazienki posiadają bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Oferują one widok na ogród.

    Codziennie jest oferowane kontynentalne śniadanie. Restauracja Restaurante Arcos De Fatima serwuje różne rodzaje potraw kuchni europejskiej i znajduje się w pobliżu od Hotel Mateus.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: od 07:00 do 11:00
    Numer licencji1431

    Opcje pokoi w Hotel Mateus Fátima

    Ten obiekt noclegowy zaprasza gości do 18 pokojów wyposażonych w klimatyzację oraz telewizję wielokanałową. Pokoje mają bidet, oddzielną toaletę i prysznic w każdej łazience. Prywatne łazienki posiadają bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Oferują one widok na ogród.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hotel Mateus Fátima Łóżka zdjęcie Hotel Mateus Fátima Łóżka zdjęcie
    Mały pokój z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 11 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Hotel Mateus Fátima Łóżka zdjęcie Hotel Mateus Fátima Pokój zdjęcie Hotel Mateus Fátima Toalety zdjęcie
    Pokój typu standard z dwoma pojedynczymi łóżkami

    Wielkość: 10 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Mateus Fátima Toalety zdjęcie Hotel Mateus Fátima Łóżka zdjęcie
    Ekononiczny pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami

    Wielkość: 27 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Mateus Fátima Pokój zdjęcie Hotel Mateus Fátima Łóżka zdjęcie Hotel Mateus Fátima Toalety zdjęcie
    Ekononiczny pokój trzyosobowy

    Wielkość: 28 m²

    Typ łóżka: 3 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Mateus Fátima Łóżka zdjęcie Hotel Mateus Fátima Toalety zdjęcie Hotel Mateus Fátima Pokój zdjęcie
    Ekononiczny pokój trzyosobowy

    Wielkość: 14 m²

    Typ łóżka: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Więcej informacji +
    Hotel Mateus Fátima Toalety zdjęcie Hotel Mateus Fátima Pokój zdjęcie
    Pokój rodzinny

    Wielkość: 28 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Hotel Mateus Fátima

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Hotel Mateus Fátima

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hotel Mateus Fátima